Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Tlakové myčky VARI slaví 5 let

Tlakové myčky VARI slaví 5 let 21. 4. 2022

Je to už pět let, co spatřily světlo světa profesionální tlakové myčky VARI. V nabídce máme jak jednoúčelovou, tak i podvozek pod pohonnou jednotku VARI.

A právě tu jsme si vzali do parády o prodlouženém velikonočním víkendu. Na podvozek jsme tentokrát nasadili pohonnou jednotku HONDA  PJGCVx200. Tlaková myčka hravě zvládla čištění chodníku, bazénu, dlažby, auta i okapu. A nejen to. Pohonnou jednotku jsme přendali na provzdušňovač/prořezávač trávníku PP-60 a dali se do péče celého trávníku. Ale o tom zase příště. Brzy se můžete těšit na nová videa, sledujte bedlivě youtube kanál VARI STROJE.