Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

KEMP SEČENÍ WESTERNOVÉ MĚSTEČKO ŠIKLŮV MLÝN (28.-29.5.2017) - FOTO, VIDEO A INFO

1. 6. 2017

28.-29.5. jsme pořádali ve westernovém městečku Šiklův mlýn školící kemp sečení vysoké trávy, který byl určen nejen pro odborné prodejce VARI, ale v neděli také pro zájemce z řad laické i odborné veřejnosti a jejich ratolesti. Na Šiklandu se totiž konala také slavnost Dne dětí.

Kemp sečení byl zaměřen především na nové stroje v sortimentu VARI. Zájemci si tak mohli ve vysoké trávě otestovat první bubnovou sekačku s elektrostartem, kterou je DS-521BiS AGATHA s motorem Briggs & Stratton s moderní technologií INSTART - startování stisknutím tlačítka. Bubnová sekačka je tak velice vhodná i pro ženy či seniory, prostě pro všechny, komu dělá problém ruční startování. Dalším novým strojem na kempu sečení byl RAPTOR HYDRO, multifunkční nosič pro údržbu zeleně. Kromě bubnové sekačky a mulčovače si každý mohl vyzkoušet také obraceč píce ROP-115. Samozřejmě zde nemohly chybět ani tradiční bubnové sekačky a mulčovače pro sečení vysoké trávy, v permanenci tedy byly i modely DS-521 AGATHA, BDR-620 LUCINA MAX či vyžínač křovin F-550.

Pro klasickou parkovou úpravu trávníků zde byly připraveny nové travní sekačky VARI, které disponují moderním líbivým designem, velmi příjemným a snadným ovládáním, moderními čtyřtaktními motory HONDA a BRIGGS a pojezdem, který zajišťuje převodovka EVO nové generace s plynulým rozjezdem. Každý, kdo si travní sekačky VARI vyzkoušel, byl velmi překvapen, jak úžasné stroje to jsou. Když připočteme ještě skvělý sběr a naplnění koše, jedná se o nejlepší sekačky u nás v poměru cena/výkon.

A malé ratolesti? Ty se v neděli na kempu sečení také nenudily. Obdržely pastelky, fixy, modelínu, plastelínu, papíry, náčrtníky a další pomůcky, a soutěžily o nejlepší výtvor s tématikou VARI. Vyhrála bubnová sekačka z modelíny, která svou předlohu opravdu věrně kopíruje. Malý dárek ale obdržely všechna zúčastněná dítka, přeci jen byl to jejich den. Odměnou pro nás byl jejich zápal, jiskry v očích a veliká spokojenost, že mohou tvořit a hrát si.

Kemp sečení se i letos vydařil, všichni si ho užili, nikdo nepřišel k úhoně a nezmokli jsme, proto se již teď na vás těšíme na Šiklově mlýně zase za rok opět na shledanou.