Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

SVĚT KVĚTIN TRUTNOV - MELICHAR CZ (18.-19.8.2017) - FOTO A INFO

SVĚT KVĚTIN TRUTNOV - MELICHAR CZ (18.-19.8.2017) - FOTO A INFO 22. 8. 2017

Oblíbené zahrádkářské výstavy Svět květin, která proběhla 18.-19.8. v Trutnově, se každoročně účastní náš značkový prodejce MELICHAR CZ, který má pobočky v Úpici a Trutnově. Letos si návštěvníci mohli prohlédnout také ucelenou expozici VARI.

Velký zájem byl o nové travní sekačky VARI, především pak model MP1 554 H s výkonným motorem HONDA GCV 190, a také o další novinku letošního roku, kterou je první bubnová sekačka s elektrostartem na světě DS-521BiS AGATHA. Všem děkujeme za návštěvu a příští rok se těšíme v Trutnově opět na shledanou.