Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Nová videa

Nová videa 30. 8. 2022

Konec jara a léto bylo ve znamení natáčení dalších videí.

 

 

Natočili jsme pro Vás produktové video travního traktoru VARI RL 98 HW, který je novinkou letošního roku.  Je osazen výkonným motorem GGP Loncin ST 550 TWIN se zdvihovým objemem 586 cm3 a vybaven hydrostatickou převodovkou a sběrným košem o objemu 240 l.

 

Víte, k čemu slouží pasivní plečky VARI? K prokypření vrchní vrstvy půdy mezi řádky pěstovaných plodin a především k podříznutí nebo podmítnutí plevele. Dá se říct, že nahrazuje motyčku.

 

Objevili jsme se také v Praze, v městské části Letňany u malého činžovního domu, kde správce řešil údržbu kolem domu. Rád si vše dělá sám, aby měl vše podle svých představ, proto nevyužívá služby města a péče o předzahrádku, dá se říct, je jeho koníček. Co vše jsme dělali a jaké stroje jsme použili?

 

Jaké vozíky má VARI v nabídce? Jak se od sebe liší a naopak co mají společného? Pusťte si video a dozvíte se více.

 

Ve spolupráci s  DEBLICE - lesy s.r.o. jsme přijeli do lesa, pokáceli lípu a borovici na těžko dostupném místě, vytáhli ji pomocí malotraktorus orebnými návleky ON TN-GLOBAL, třetím kolem TK-01 a navijákem PN-01k vozíku ANV-400. Pak jsme pomocí pily EGO CS1800E nařezali na metrová polena, naložili a odjeli z lesa. V druhém díle jsme dojeli k domu, kde jsme pomocíkolébkové pily KP-700 metrová polena zkrátili na třetiny a poté poštípali horizontální štípačkou VARI 5 TON SUPER FORCE.

 

Co se dělo dál?  V lese ještě zůstaly větve ze stromů. Naložili jsme tedy štěpkovač RAPIDO a odjeli zpět do lesa. Štěpkovač si dokázal poradit s větvemi o průměru až 6 cm.

 

Podívali jsme se na montáž převodové skříně DSK-317/S.

 

Navštívili jsme značkovou prodejnu VARI v Jičíně.

 

Třídíte odpad? My ve VARI také. A pokud je to možné, znovu jej používáme. Mrkněte na video, jak využíváme recyklaci kartonu.

 

Ve výrobním programu VARI najdete čtyři modely obracečů sena. Aby se sešly všechny modely se jen tak nepodaří, letos se to však povedlo a vzniklo další video.

 

Pěstování brambor od A do Z, to je téma dalšího videa.

 

Vzali jsme si do parády travní sekačku VARI CP1 484 G se záběrem 48 cm. Pokud tedy máte menší zahradu, či potřebujete projet úzkou cestičkou mezi záhony, pak může být tato sekačka tou správnou volbou.

 

Kolébková pila KP-700 vhodná pro bezpečnou domácí přípravu metrového nebo palivového dřeva do průměru špalku 25 cm je tématem dalšího videa.

 

Kdo nestihl navštívit náš stánek na Země Živitelka v Českých Budějovicích, může mrknout na toto video.

 

Tím série videí rozhodně nekončí. Sledujte pravidelně náš youtube kanál VARI, ať Vám nic neunikne :-). Vaše VARI