Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARITlakové myčkyTlakové myčkyČerpadla na voduČerpadla na voduZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaPůdní vrtákyPůdní vrtákyReklamní předmětyReklamní předmětyNáhradní dílyNáhradní dílyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobkůAKU zahradní technika EGOAKU zahradní technika EGOElektrické vozíky a skútry SELVOElektrické vozíky a skútry SELVO
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Zemědělská výstava na Hadačce

Zemědělská výstava na Hadačce 12. 6. 2022

Srdečně Vás zveme na tradiční zemědělskou výstavu na Hadačce, která se koná ve čtvrtek 23.6.2022 od 9 hod. do 18 hod. v areálu Kralovické zemědělské a.s.

Součástí výstavy je i přehlídka polních pokusů, chovatelský den a výstava a předvádění zemědělské techniky. Na VARI se můžete těšit na stánku firmy Agrowest a.s. Z našeho sortimentu si budete moci vyzkoušet malotraktor s oboustranným pluhem, rotavátor s kopinatými noži, štěpkovač RAPIDO, vyžínač křovin AF-550 a bubnovou sekačku BDR-650V – to vše k pohonným jednotkám VARI. Na místě bude tradičně připraven bohatý doprovodný program. Těšíme se na Vás. Vaše VARI a AGROWEST a.s.

Hadačka 2022_A4_final