Zpět Produkty

Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaKompostéryKompostéryReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

CHOVATELSKÁ VÝSTAVA HOŘICE - MIROSLAV VOLEJNÍK (15.-17.9.2017) - FOTO A INFO

CHOVATELSKÁ VÝSTAVA HOŘICE - MIROSLAV VOLEJNÍK (15.-17.9.2017) - FOTO A INFO 18. 9. 2017

Ve dnech 15.-17.9.2017 proběhla tradiční chovatelská výstava v areálu Na Závisti v Hořicích. VARI se jí zúčastnilo spolu s prodejcem Zahradní technika VOLEJNÍK.

U stánku VARI se největší pozornosti těšil malotraktor VARI IV GLOBAL s vozíkem, který je nyní v nabídce za skvělou cenu 39.990 Kč. U žen sklízela obdiv novinka letošního roku - první bubnová sekačka s elektrostartem na světě DS-521BiS AGATHA. Pro všechny bylo na místě připraveno občerstvení a bohatá tombola. Děkujeme za návštěvu a příští rok se budeme opět těšit na shledanou.