Zpět Produkty
Bubnové sekačkyBubnové sekačkyTravní sekačkyTravní sekačkyTravní traktoryTravní traktoryKřovinořezyKřovinořezyMulčovače, vyžínačeMulčovače, vyžínačeMultifunkční nosičeMultifunkční nosičeStavebnicový systém VARIStavebnicový systém VARIRotavátoryRotavátoryTlakové myčkyTlakové myčkyElektrocentrályElektrocentrályČerpadla na voduČerpadla na voduŠtěpkovače, drtičeŠtěpkovače, drtičeZametací kartáčeZametací kartáčePily na dřevoPily na dřevoŠtípače dřevaŠtípače dřevaReklamní předmětyReklamní předmětyBazar, výprodejBazar, výprodejArchiv výrobkůArchiv výrobků
Akce, slevyAkce, slevyNovinkyNovinky

Čas na sázení česneku ozimného!

Čas na sázení česneku ozimného! 4. 11. 2019

Listopad je ten správný čas na sázení česneku ozimného, neboť zem je již poměrně studená a nehrozí takové riziko houbových chorob.

Než dojde k samotného sázení česneku, je potřeba připravit si políčko nebo záhon. K tomu Vám pomůže VARI. Celou plochu je potřeba řádně prokypřit. K tomu nám slouží rotační plečka RP-T2. Do takto upraveného záhonu sázíte sadbový namořený česnek cca 8 cm hluboko a 10 cm od sebe špičkou nahoru. Koho zajímá více problematika sázení česneku, nechť se podívá na video Pěstitelské poradny Lídy Duškové a Honzy Kopřivy, kde předvádí celý postup.